100 Floors

100 Floors100 floors; App store’da an itibariyle birinci sırada olan, her katta farklı bir bulmacayla karşılaşılan kapı açma oyunu. iPhone’un bütün özelliklerini kullanarak eğlenceli – çok zorlamayan güzel bulmacalar hazırlanmış. Hatta elde edilen eşyaları sonradan kullanmayla bir adventure oyunu havası da yakalanmış. Doğrudan başlayınca ne yapılacağı anlaşılmasa da açıklamasındaki ilk 2 bölümün açıklamasına bakınca gerisi geliyor. İlk iki bölümün açıklamasına aşağıda, bulabilirsiniz. Diğer bölümlerin çözümlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Hepsi çok güzel ilerledi çabucak çözüldü de itiraf ediyorum, 29. Bölüm yaklaşık 1 saatimi aldı. 30. Bölümü de geçince “more coming soon” yazısıyla karşılaşınca, e 100 kat olacaktı diye bir garipseme olmadı değil. Ama yeni bölümlerin gelecek olması güzel. Hatta yeni katlar için önerileriniz varsa bizimle iletişime geçin demişler, güzel şeyler çıkacak gibi görünüyor. Bekliyoruz.

İlk iki bölümün açıklaması:

1. bölüm için: yeşil asansör düğmesine basın. (her bölümde kapı açıldıktan sonra içerideki yeşil oka dokunuluyor.)

2. bölüm için: sağdaki çöp kutusunu kenara çekip, yeşil düğmeye dokunun. Böylece yeşil oku alttaki eşyalar bölümüne eklemiş oldunuz. Sonra o oka dokunup asansör düğmelerinin olduğu yere dokunarak düğmeyi yerine yerleştirin. Düğmeye dokunarak kapıyı açabilirsiniz.

100 floors oyununun bütün bölümlerinin çözümlerine buradan ulaşabilirsiniz.

İyi eğlenceler.

 

 

“100 Floors” hakkında 4 yorum

Bir yanıt yazın