Boost 2

Boost 2, karşınıza çıkan engellere çarpmadan tünelde ilerlediğiniz bir oyun. iPhone ve iPad yanında Android için de mevcut. Eskiden fiyatı $1.99 iken $0.99’a düşmüş [Yazıyı yazarken ücretsiz olarak indirilebiliyordu]. Android için şse hâlâ $1.99 görünüyor. iPhone için bu kadar başarılıyken, iPad ile nasıl olur merak ediyorum.

Oyun çok hızlı, dikkat ve refleks gerektirmesine rağmen bence en güzel yanı, grafiklerin kaymaması ve olayların karışıp ben neredeyim, ne yöne gidiyorum denilmemesi. Çok kafa yapacak bir oyun gibi görünüyor, hatta “Nascar on acid” diye tanımlandığını gördüm :)

Oyunda “>>>>>” şeklindeki okların üzerinden geçtiğinizde hızlanıyor, Oyunun adı da buradan geliyor. En fazla 3 seviye hızlanabiliyor. Oyun 4 farklı modda oynanabiliyor;

  1. Klasik: Boost aldığınızda hızlanıyorsunuz, Boost kullanırken engele çarptığınızda ne kadar hızlı olsanız da normal hıza dönüyor. Normal hızla giderken engele çarpıldığında oyun bitiyor. 3 boost aldığınızda en çok ne kadar ilerleyebileceğinize bakılıyor.
  2. Zamana karşı: 1 dakika süreniz var. Bu süre boyunca klasik modda gibi oynuyorsunuz. Boost aldığınızda süreniz artarken, çarptığınızda süreniz düşüyor.
  3. Hayatta kalma: Bu modda Boost yok, bu yüzden engele çarpıldığında bitiyor. Yavaş yavaş 3 Boost hızına kadar hızlanıyor. Olabildiğince ilerlemeye çalışıyorsunuz. Bu bölüm oyun başlangıcında kapalı olarak geliyor. Zamana karşı bölümünde 2000 puanı geçtiğinizde açılıyor.
  4. Multiplayer: Arkadaşlarınızla veya başkalarıyla 1 dakika boyunca yarışıyorsunuz. Boostlar süreyi etkilemiyor.

Gameplay ve Open Feint destekliyor.

Boost 2 oyununu iPhone ve iPad için buradan, Android için buradan indirebilirsiniz.

 

Tanıtım videosu:

Bir cevap yazın