Çöp adam çizerek eğlenin

Küçüklüğümden beri resim’e pek yatkın değilim. Böyle olunca da her fırsatta resim yerine müzik seçtim. Annem bu konuda başarılı, tabloları sergileri falan oldu da benim yaptığım resimler çöp adamdan ileri gitmedi. Ama bu durum hiçbir zaman yaratıcılığa karşı bir engel olmadı. Bir hikaye animasyonunda çizmek ister miydim.. evet. İşte burada devreye www.drawastickman.com giriyor. Bir senaryo hazırlamışlar, ve bu senaryoya uygun çizim yapmanız isteniyor. Tabii alakasız şeyler çizerek daha çok eğlenebilirsiniz. Her şey yaratıcılığınıza kalmış

İki bölümden oluşuyor. Birincisinde ejderha ile savaşmanız, ikincisinde ağaçtaki insanları kaplandan kurtarmanız gerekiyor. Adımları biraz daha açıklamak gerekirse:

1. bölümde: Beyaz alan içine çöp adam çizin. Adamın eline anahtar çizin. Adamın eline balon çizin. Adamın eline kılıç çizin. Alevlerin üstüne bulut çizin. Sayfanın altına kanalizasyon deliği çizin.

Bölüm bittikten sonra ikinci bölüme tıklayın.

2. bölümde: Beyaz alan içine çöp adam çizin. Ağaca çıkması için merdiven çizin. Adamın üstüne kaplan kostümü çizin. Adamın eline kova çizin. Soldaki asansörün içine ağırlık çizin. Adamın bulunduğu asansörün yanlarına kanat çizin.

Bölüm bittiğinde geri tuşuna basın. Sizi bir sürpriz bekliyor.

 

Bir yanıt yazın