Atilla Taş – Yamyam Style

PSY’ın Gangnam Style şarkısının (an itibariyle youtube’da 431,127,185 hiti var) dünya çapında popüler olmasının ardından Birkaç saat önce Atilla Taş Yamyam Style şarkısını çıkardı. İlk bakışta şaka gibi görünüyor ama ciddi ciddi ortada bir şarkı var. Aslında Atilla Taş’ın böyle şeyleri görüp değerlendirmesi, piyasayı takip etmesi başarılı denilebilir. Takip etmesem de “Bu fasulya yedi buçuk lira” şarkısını Eyvah Eyvah filmi çıktığında hemen yorumlamıştı. Çalışma iyi olmuştur kötü olmuştur o ayrı konu ama “ya şimdi Ata Demirer’in işi gücü var, çıkıp konserlerde söyleyemez. Ben bundan iş çıkartırım” demiştir.

Reklamın iyisi kötüsü olmaz diye düşünülürse ismini duyurma konusunda güzel bir adım. Ajdar da duyurdu ama aynı kefeye konmayı insan ne kadar ister, kendi düşüncesi, kendi stratejisidir. Ben kesinlikle böyle bir şeye bulaşmazdım ama şöyle de bir durum var: 6 saatte 18317 defa dinlenilmiş görünüyor şimdi. En az 2 gün konuşulsa, Twitter’da trend olsa tamam işte, daha ne olsun? Hiç yoktan gündeme çıkıyorsun. Temiz iş. İlk trollük bu değil ki.

Buna cevap çok ağır geldi.. Türkler, Atilla Taş’ı Yunanistan’a iteleme operasyonu düzenledi. Yani, Atilla Taş aslında Yunan şarkıcıymış gibi internette yaydılar (Athillas Thasos). Tabii ilk duraklar youtube ve 9gag oldu. Atilla Taş ise bu duruma umursamıyormuş gibi davranmayı seçti. Kolay gelsin.

atilla taş yam yam style new greek song

Buyrun, yamyam style’ı buradan dinleyebilirsiniz:

PSY – Gangnam Style

Bir yanıt yazın