Yazılım aşamasında küçük bir kısmına katıldığım “Paste Out” yayında!

paste out resimHep başkalarının hazırladığı uygulamaları tanıtıyordum, bugünlük benim de yazılım aşamasında küçük bir kısmına da olsa katıldığım Paste Out uygulamasını tanıtıcam. Teknolojiyle beraber cihaz sayısına erişim kolaylaştı, bu da kişilerin birden fazla cihaza sahip olmasını sağladı. Ama bununla beraber, “bu cihazdaki yazıyı keşke diğer cihaza aktarabilseydim” gibi sorunlar çıkmaya başladı. İşte burada kahramanımız Paste Out devreye giriyor.

Paste out, clipboard’unuzdaki verinin; iPhone’unuz, bilgisayarınız hatta web desteği ile her yerden paylaşmanızı sağlıyor.

1) Web: ilerian.com üzerinden Paste Out aracılığıyla gönderebilir, gönderilenleri alabilirsiniz.

2) iPhone uygulaması: iPhone’unuza kuracağınız uygulama sayesinde telefonunuzdan Paste Out aracılığıyla gönderebilir, gönderilenleri alabilirsiniz.

3) Desktop uygulaması: Paste Out aracılığıyla gönderip, gönderilenleri almanızın yanında özel ayarları da bulunmaktadır. Geleni doğrudan clipboard’a kopyalamak ve en güzel, geleni clipboard’a kopyalayıp o anki yere yapıştırmak.. Bu özellik için QR kod ile birleştirerek tanıtım videosu hazırlanmış. QR kod içeriği Paste Out aracılığıyla gönderilip o an imlecin bulunduğu yere yapıştırılıyor.

Tabii yapabilecekleri bu kadarla sınırlı değil. Sizin ne için kullandığınızla ilgili olarak, kullanım alanları da genişliyor. Mesela, ses tanıma hizmeti sunan bir uygulama ile birlikte kullanıldığında, konuştuğunuzu kolaylıkla bilgisayara aktarabileceğiniz tanıtım videosu hazırlanmış:

En güzel yönlerinden biri de ücretsiz olması. Kullanmak için ilerian hesabınızın olması yeterli ki ilerian üyeliği de ücretsiz.

Paste Out resmi tanıtımına buradan ulaşabilirsiniz.

Paste Out iPhone uygulaması ve Desktop uygulama indirme linklerine Paste Out – indirme sayfasından ulaşabilirsiniz.

“Yazılım aşamasında küçük bir kısmına katıldığım “Paste Out” yayında!” hakkında 2 yorum

Bir yanıt yazın